Aktualności

23
Mar
Na naszej stronie pojawł się kalendarz ekonomiczny przedstawiający najważeniejsze wydarzenia... więcej
30
Sty
Uprzejmię infomrujemy, że w placówce Liberty przy ulicy Błonie 2 w Echo dokonujemy... więcej
02
Gru
Oferujmy mozliowść telefonicznego powiadomienia o osiągnięciu towjego kursu. dowiedz się więcej więcej
14
Cze
Rekrutacja, osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres rekrtuacja@kantor-liberty.pl lub... więcej
  • Komentarze rynkowe
26
Sty

Para walutowa EURUSD od dłuższego czasu znajduje się w kanale spadkowym. Nie pomogła jej decyzja ECB dotycząca uruchomienia kolejnych działań mających na celu poprawę sytuacji w strefie euro i uniknięcie deflacji. Łączna wartość skupu wyniesie prawie 1,3 bln euro co jest wielkością znacznie wyższą od tej którą oczekiwał rynek, mimo to rynek odczytuje ten sygnał jako słabą kondycję strefy euro. Z technicznego punktu widzenia para powinna być atrakcyjna do zakupu, należy jednak pamiętać o słabym stan strefy euro co jak na tą chwilę ma decydujące znaczenie przy podejmowaniu decyzji.

25
Lis
Na parze walutowej USDCAD handel od 5 miesięcy znajduje się w uporządkowanym kanale wzrostowym. Wielokrotne testowanie zarówno linii wsparcia jak i oporu świadczy o jego sile. W ostatnim czasie kurs ponownie sprawdzał dolne ograniczenie kanału, po nieudanej jak na razie próbie można...

Kursy walut

  • Gotówka
  • Bezgotówkowo
Symbol Kupno Sprzedaż
EURPLN4.32004.4200
USDPLN3.65003.8000
GBPPLN4.78004.9100
CHFPLN4.01004.1300
CADPLN2.73002.8300
AUDPLN2.57002.6900
NOKPLN0.40100.4180
SEKPLN0.41900.4310
DKKPLN0.58100.5930
CZKPLN0.16100.1740
HRKPLN0.55700.6900
HUFPLN0.01200.0149
Więcej...

Kalendarz Rynkowy 2020-08-15

Dane z rynku 2020-08-15

Nasza oferta

Transkacje Spot
Terminowe, Rezerwacja kursu
Tani Szwajcar
CHF, Kurs średni
Program Partnerski
Nowość, Karta Stałego Klineta

Obsługiwane Banki

Bank PKO
Bank BPH
mBank